درباره پایا ماشین سازه

ما شرکت فنی و مهندسی پایا ماشین سازه سپنتا، مجموعه‌ای متشکل از مدیرانی جوان اما باتجربه و کارشناسانی متخصص هستیم که با بهره‌گیری از دانش، تخصص و تجربه‌ی همکاران خود تلاش می‌کنیم در زمینه‌های مرتبط با مشاوره و طراحی، ساخت و تأمین تجهیزات، نصب و راه‌اندازی اتاقهای تمیز و فضاهای کنترل شده (Cleanrooms and Controlled-contamination Environments)، و در کلیه مراحل معماری، تأسیسات مکانیک و برق، اتوماسیون، کنترل و مدیریت پروژه راهکارهای حرفه ای و خدماتی متمایز منطبق با آخرین استانداردها و تکنولوژی مرتبط با این صنعت ارائه کنیم.

پایا ماشین از سال ۱۳۹4 فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرده و روند کاری ما همکاری در طراحی و اجرای بیش از 20.۰۰۰ مترمربع اتاق تمیز در پروژه‌های مختلف بوده است. در این مسیر با ارائه‌ی خدمات و محصولاتی باکیفیت، پیروی از شیوه‌های ایمن کار و پایبندی به برنامه زمان‌بندی، در مسیر کسب رضایت مشتریان خود بوده‌ایم. در منشور سازمانی ما، مسئولیت‌پذیری، پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، رعایت صلاح و صرفه‌ی کارفرمایان، مشتریان و شرکای تجاری و رعایت استانداردهای فنی و کیفی و حرفه‌ای بودن در همه‌ی مراحل، باورهایی بنیادین هستند که خود را ملزم و متعهد به آن‌ها می‌دانیم.

23+

پروژه های انجام شده

4+

پروژه های در حال اجرا
چشم انداز

چشم‌انداز ما در پایا ماشین، بالا بردن سطح سازمان و رسیدن به جایگاهی است که نگاه عمومی موجود به ارائه‌ی خدمات در حوزه‌ی اتاق تمیز را تغییر دهد. ما در تلاشیم که این مفهوم را نزد مدیران ارشد مجموعه‌های کارفرمایی و مشتریان خود تبیین کنیم که وظیفه‌ی ما تنها فروش خدمات و محصولات نیست؛ بلکه ارائه‌ی راهکار‌های حرفه‌ای در بخش اتاق تمیز مجموعه‌های تحت مدیریت ایشان است. نیک می‌دانیم که رسیدن به چنین جایگاهی فرایندی طولانی است که نیاز به همراهی مدیران و همکاری کارشناسانی متخصص، متعهد دلسوز دارد و مدیران و کارشناسان پایا ماشین مهم‌ترین سرمایه‌ی سازمان در این مسیر هستند.

ما تلاش می‌کنیم در پایا ماشین ارائه‌ی خدماتی متمایز، راهکار‌هایی حرفه‌ای و ایده‌هایی منحصربه‌فرد فرد را سرلوحه‌ی تمامی فعالیت‌هایمان قرار دهيم.

ماموریت

پاياماشین، به عنوان یک سازمان فن آورانه با رویکردهای نوین در حوزه‌ی اتاق تمیز و خدمات و محصولات مرتبط با آن، تلاش می‌کند بر مبنای دانش و تجارب مدیران و همکاران خود، به‌تمامی مشتریان خود خدماتی سودمند و حرفه‌ای ارائه دهد. ما با بهره‌گیری از گروه‌های حرفه‌ای، باتجربه، جوان و دانش‌محور تلاش می‌کنیم تا با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، راه‌حلی استراتژیک، حرفه‌ای، یکپارچه و جامع را برای پاسخگویی به خواسته‌های بازارهای هدف فراهم و به یک بازی برد-برد دست پیدا کنیم. پایا ماشین اطمینان می‌دهد که می‌تواند اهداف کیفی تعریف شده را با ایجاد و پیاده‌سازی اهداف و فرایندهای مدیریتی که براساس نیازها و انتظارات مشتریان، همچنین الزامات سیستم مدیریت کیفیت داخلی شرکت ISO9001 و ISO10002 و سایر الزامات قانونی قابل‌اجرا، نظارت نماید و همچنین پیشرفت دستیابی به اهداف برنامه‌ریزی‌شده و قابل‌اندازه‌گیری را از طریق یک فرایند بررسی مدیریتی، نظارت و ارزیابی کند.

ارزش ها

ما در پایا ماشین خود را ملزم به رعایت ارزش‌هایی بنیادین می‌دانیم. ارزش‌هایی که ورای سود و زیان‌های مالی، خدشه‌ناپذیر بوده و به آن متعهدیم

9- انجام کارها به‌صورت تیمی و تقویت روحیه‌ی همدلی، همکاری و تعلق سازمانی در کلیه‌ی سطوح مدیریتی و کارشناسی

10- تأکید بر ارزش‌های سازمانی در بین همکاران و توجه ویژه به اصول رفتار حرفه‌ای از آراستگی ظاهر و محل کار تا برخورد با تمامی همکاران و مشتریان

۱۱- تقویت روحیه ارائه‌ی پیشنهادات سازنده و مشارکت در پیشبرد اهداف سازمان فراتر از وظایف سازمانی

12- جلوگیری از اسراف و رعایت صرفه‌جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد و غیرضروری

۵- انجام صحیح، مسئولانه و به‌موقع خدمات حرفه‌ای طبق استانداردهای فنی و تخصصی در رشته‌های مربوطه

۶- ارج نهادن به خلاقیت، ابتکار و نوآوری

7- بهبود مستمر سطح فنی و کیفی

۸- توسعه روابط برد-برد (مشتری – جامعه – سهامدار)

1- احترام به انسان‌ها، ارزش‌ها و حقوق آن‌ها در جایگاه مشتری، سهامدار و همکار

۲- مشتری مداری و تأکید بر فرهنگ مشتری مداری و پایبندی تمامی گروه‌های کاری پایا ماشین به شعار “مشتری خوب، مهم‌ترین سرمایه‌ی شرکت”

۳- رعایت اخلاق حرفه‌ای و پایبندی به تعهدات

۴- پافشاری بر حفظ بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست